Kongres „Gabinet kosmetyczny XXI wieku”

Wszystkich zainteresowanych branżą kosmetyczną, hair oraz SPA zapraszamy do udziału w forum kosmetyki beautyVISION, które odbędzie się w dniach 26-27.04.2014 na terenie MTP w Poznaniu. Podczas tegorocznej edycji wydarzenia odbędą się atrakcyjne wystawy, pokazy, konkursy i konferencje branżowe.

W ramach forum odbędzie się cyklicznie organizowany przez magazyn art of BEAUTY Kongres „Gabinet kosmetyczny XXI wieku”, którego tematyka z pewnością zainteresuje pracowników i właścicieli salonów kosmetycznych, gabinetów medycyny estetycznej, salonów fryzjerskich oraz SPA. W programie m.in. biznesowe aspekty branży beauty, hair i SPA, zagadnienia marketingowe, innowacje sprzętowe i produktowe oraz wyniki najnowszych badań rynku kosmetycznego.

Zobacz: Szczegółowy program kongresu oraz formularz zgłoszenia.

Każdy z uczestników Kongresu „Gabinet kosmetyczny XXI wieku”, który podczas rejestracji zaznaczy, że jest czytelnikiem portalu Miasto SPA otrzyma kosmetyk Gratis!

Ponadto w programie forum beautyVISION: Otwarte Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym, Konferencja SPA Inspirations, Nails Olimpic Show, Beauty Blog Days oraz VIII Kongres Podologiczno-Kosmetyczny.

Z przyjemnością informujemy, iż nasi dziennikarze będą obecni podczas wydarzenia. Kompleksowy fotoreportaż znajdziecie w Waszym ulubionym serwisie Miasto SPA – Portal SPA & Wellness.