Ferie zimowe w SPA – przegląd ofert

Bez wątpienia okres ferii zimowych to idealny czas na aktywny wypoczynek w gronie najbliższych. Badania pokazują, że z roku na rok Polacy coraz chętniej korzystają z zimowego wypoczynku. Tegoroczna przerwa zimowa rozpocznie się 19 stycznia 2015, a zakończy 1 marca 2015. Dla tych, którzy jeszcze nie zdecydowali przygotowaliśmy krótki przegląd ofert pobytów z możliwością skorzystania z zabiegów SPA & Wellness. Jako model rodziny przyjęliśmy 2-os. dorosłe + 1 dziecko. Szczegóły ofert oraz wyceny innych konfiguracji znajdziecie Państwo na stronach internetowych hoteli do których linki podajemy bezpośrednio przy ofertach.

Zima w górach

Największym urokiem ferii zimowych jest oczywiście śnieg i sporty zimowe z nim związane, dlatego jako pierwsze w z przeglądzie pojawią się propozycje hoteli w górach. Ceny pobytów mocno uzależnione są od oferowanego standardu. Jeżeli zależy nam na komfortowych warunkach i szerokiej ofercie towarzyszącej poszukiwania powinniśmy skoncentrować w sektorze hoteli od trzech do pięciu gwiazdek.

7-dniowy pobyt (6 noclegów) dla 2 os. dorosłych z dzieckiem z powodzeniem zarezerwujemy już od 2200 zł, a w cenie otrzymamy wyżywienie HB (śniadania i obiadokolacje), dostęp do strefy wodnej oraz program rozrywkowy dla rodzin z dziećmi. Za dodatkową opłatą skorzystać można m.in. z zabiegów SPA & Wellness oraz szeregu zimowych atrakcji. Ofertę przygotował Hotel Klimek **** SPA w Muszynie. Szczegóły: oferta hotelu Klimek.

Z oferty zimowego wypoczynku skorzystać można także w Hotel Klimczok **** Resort & SPA w Szczyrku. Za 7-dniowy pobyt (6 noclegów) dla 2 os. dorosłych z dzieckiem w tym hotelu zapłacimy od 2706zł, a nasz rabat na pobyt wzrośnie z każdym kolejnym dniem. Standardowo w cenie otrzymujemy wyżywienie HB, dostęp do strefy relaksu, a także szereg atrakcji dla dzieci. Za dodatkową opłatą skorzystać można z zabiegów SPA & Wellness oraz indywidualnej szkółki narciarskiej dla dzieci. Szczegóły: oferta hotelu Klimczok.

Kolejna interesujące oferta wypoczynku zimowego czeka na Państwa w wielokrotnie nagradzanym Hotelu BUKOVINA ****, który poza wyżywieniem HB oraz dostępem do bogatej strefy Termy BUKOVINA, hotel oferuje uczestnikom 2-godzinne karnety narciarskie na każdy dzień pobytu, codzienne zajęcia sportowe oraz animacje dla dzieci. Dodatkowo płatne usługi to m.in kręgle, bilard, zabiegi SPA & Wellness, usługi fryzjerskie i zimowy kulig. 7-dniowy pobyt (6 noclegów) rodziny (2-os. dorosłe z dzieckiem) w luksusowym hotelu w Bukowinie Tatrzańskiej kosztuje 9420 zł. Szczegóły: oferta hotelu Bukovina.

Hotel Adam & SPA *** w Kudowie Zdrój w tegorocznej ofercie przedstawił propozycję pobytu zimowego wraz z wyżywieniem HB, dostępem do strefy wodnej oraz bonem do Centrum SPA o wartości 80 zł. Ponadto goście hotelowi otrzymają 10% rabatu na pozostałe zabiegi SPA & Wellness. Za pobyt 7-dniowy pobyt (6 noclegów) w trzygwiazdkowym hotelu 3-osobowa rodzina (2-os. dorosłe z dzieckiem) zapłaci 2169 zł. Szczegóły: oferta hotelu Adam SPA.

Oferty pensjonatów w okresie ferii zimowych kreują się w przedziale 100zł – 150zł za osobę. Do podanej ceny należy doliczyć ok. 35zł za obiadokolację. W przypadku kwater prywatnych za nocleg zapłacić możemy poniżej 100 zł za osobę. Pamiętajmy, że w przypadku małych obiektów możemy liczyć na domową atmosferę, ale za organizację czasu wolnego odpowiadamy sami. Z dodatkowych atrakcji korzystać będziemy mogli jedynie odpłatnie poza miejscem pobytu, np. w pobliskich kompleksach wypoczynkowych.

Kierunek – Morze Bałtyckie.

Ciekawą alternatywą dla wypoczynku w górach może być wyjazd nad polskie morze – szczególnie gdy pogoda narciarska nie dopisuje. Pamiętajmy, że w pasie nadmorskim występuje wysokie stężenie aerozolu morskiego bogatego w jod (najwyższy do 1km od brzegu), który bardzo dobrze wpływa na nasz układ oddechowy, nerwowy, hormonalny i odpornościowy. Wszystkich zainteresowanych długimi spacerami po plaży zapraszamy na przegląd wybranych ofert nadmorskich hoteli wypoczynkowych.

Royal Park Hotel & SPA *** zlokalizowany w popularnym wśród polskich turystów Mielnie oferuje tygodniowe pobyty (8 dni, 7 noclegów) z wyżywieniem HB oraz dostępem do strefy wodnej w cenie od 1834 zł. Za dodatkową opłatą skorzystać można z oferty 13 gabinetów SPA & Wellness i specjalnie przygotowanych sezonowych programów zabiegowych dla dzieci i dorosłych. Na terenie hotelu znajdziemy kącik zabaw dla dzieci ze strefą bajek. Za tygodniowy pobyt rodziny 3-osobowej (2 os. dorosłe z dzieckiem) zapłacimy 2450 zł. Szczegóły: oferta hotelu Royal Park.

Z oferty pobytów zimowych skorzystać można także w Kołobrzegu – nadmorskim uzdrowisku chętnie odwiedzanym przez kuracjuszy z Niemiec. Kołobrzeg znany jest z dużych luksusowych hoteli wypoczynkowych z bogatą ofertą towarzyszącą. Za pobyt w hotelu o standardzie czterogwiazdkowym 3-osobowa rodzina (2-os. dorosłe z dzieckiem) zapłaci od 4000 zł.

Na tygodniowy wypoczynek zimowy zaprasza Państwa także Hotel Bryza SPA w Juracie, który przygotował ofertę pobytową z wyżywieniem HB, dostępem do strefy wodnej oraz Bonem do SPA o wartości 25 zł dla każdej osoby dorosłej. Hotel posiada bogatą ofertę towarzyszącą dla dzieci i dorosłych. Za dodatkową opłatą skorzystać można z zabiegów i masaży. Cena pobytu 2-os. dorosłych z dzieckiem wynosi 4088 zł. Szczegóły: oferta hotelu Bryza SPA.

Kolejną propozycją nadmorskiego pobytu jest oferta Hotelu Aurora SPA & Wellness Międzyzdrojach ****, w którym za tygodniowy pobyt 3-osobowej rodziny zapłacimy 2625 zł. W cenie pobytu otrzymamy wyżywienie HB + lunch, dostęp do strefy wodnej oraz program animacyjny dla dzieci. Za dodatkową opłatą w hotelu skorzystać można m.in. z oferty zabiegów SPA & Wellness. Szczegóły: oferta hotelu Aurora.

Podobnie jak i w górach nad morzem skorzystać można z szerokiej oferty pensjonatów oraz kwater prywatnych, gdzie ceny oscylują w granicach 100 zł za osobę. W niższej cenie z pewnością zyskamy domową atmosferę, ale o czas wolny i atrakcje będziemy musieli zatroszczyć się osobiście. Dla spragnionych odnowy biologicznej oraz kąpieli w basenie pozostanie możliwość odpłatnego skorzystania z pobliskich kompleksów wypoczynkowych.

Podczas poszukiwań oferty zimowego wypoczynku natknęliśmy się na bardzo dużo propozycji. Hotele i ośrodki wypoczynkowe ścigają się z ofertami i atrakcjami wypoczynkowymi dla całych rodzin, co oczywiście zawsze wychodzi z korzyścią dla klienta. W niniejszym materiale zawarliśmy jedynie kilka wybranych propozycji, które przykuły naszą uwagę. Mamy nadzieję, że dostarczyliśmy Państwu inspiracji do poszukiwania własnego wymarzonego miejsca na Ferie Zimowe 2015. Życzymy udanego wypoczynku!