INTERFERIE – LIFTING GWIAZD TERAZ TAKŻE DLA CIEBIE

Lifting gwiazd teraz także dla Ciebie w INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu

Lato to doskonały czas na walkę z niedoskonałościami. Zabieg CACI pozwala na skuteczny lifting twarzy i ciała bez skalpela.

Technologia CACI (czyli komputerowo wspomagana aparatura kosmetologiczna) stworzona została na podstawie 20 letnich badań naukowych i opiera się na wykorzystaniu mikroprądów. Mikroprądy uruchamiają proces regeneracji mięśni i naskórka, przede wszystkim poprzez wzmożenie odbudowy włókien kolagenowych i elastyny.  Wywołują ponadto proces jonizacji, który wspomaga efekty działania preparatów kosmetycznych, zapewniając naszej skórze lepsze odżywienie i głębokie nawilżenie.

Efekty działania tej technologii nie mają sobie równych jeśli chodzi o utrzymanie podniesionej, jędrnej oraz napiętej skóry twarzy i szyi.

Z zabiegów mogą korzystać wszyscy ci, którzy pragną odmłodzić i ujędrnić swoją twarz, jak również dłonie, brzuch, piersi i pośladki. Rewolucyjna technologia CACI sprawdza się także w zwalczaniu cellulitu, rozstępów, usuwaniu przebarwień, zmian trądzikowych oraz zanieczyszczeń skóry – mówi Magdalena Kuc, manager FARMY URODY w INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu, zwycięzcy konkursu SPA PRESTIGE AWARDS w kategorii Najlepsze FEMI SPA w Polsce.

W przeciwieństwie do liftingu chirurgicznego lub laserowego jest całkowicie bezinwazyjny i zdecydowanie tańszy. Jeden zabieg CACI w FARMIE URODY w INTERFERIE Medical SPA w Świnoujściu  to koszt od 150 zł. Może on być wykonywany o każdej porze roku – nawet teraz, w pełni lata. Efekt spłycenia zmarszczek i napięcia skóry widoczny jest ponadto gołym okiem od razu po zabiegu.

Niechirurgiczny lifting z wykorzystaniem mikroprądów cieszy się ogromnym uznaniem wielu gwiazd świata muzyki i telewizji. Do grona fanów zabiegu należy już m.in. Jennifer Lopez, Madonna, Michelle Collins czy Cliff Richards. Rezerwacja zabiegów CACI w FARMIE URODY w INTERFERIE Medical Spa w Świnoujściu pod numerem telefonu 91 381 25 14.