Międzynarodowy Dzień Urody w Hotelu SPA nad morzem

Zapach jaśminu, przygaszone światło, nastrojowa muzyka wydawałoby się, że to wstęp do romantycznej kolacji, jednak nie. Coraz częściej jest to klimat towarzyszący klientom w najlepszych Instytutach SPA & Wellness. To idealne warunki, aby poprawić sobie nastrój, uspokoić nerwy, ale przede wszystkim zadbać o swoja urodę. Dziś wyjątkowa okazja aby zadbać o swoją urodę i choć przez jeden dzień myśleć tylko o sobie. Bowiem 9 września obchodzony jest Międzynarodowy Dzień Urody.

Już w starożytnym Egipcie ludzie fascynowali się pięknem ludzkiego ciała. Szukano sposobów na to, aby zachować urodę jak najdłużej. Uważano, że Królowa Egiptu Kleopatra zatrzymała zegar biologiczny dzięki kąpielom w mleku z dodatkiem miodu. Zabiegi pielęgnacyjne takie jak masaże, maseczki pielęgnacyjne i sztuka makijażu były na porządku dziennym. Nie inaczej jest dziś.

Każda kobieta pragnie czuć się piękna, atrakcyjna i przeznacza chociaż chwilę każdego dnia na zadbanie o swój wygląd. Maseczka, krem, balsam do ciała to tylko kilka z domowych sposobów na zachowanie młodego i zdrowego wyglądu, jednak często zabiegi te okazują się niewystarczające lub są za mało skuteczne. Z pomocą przychodzą profesjonalne Instytuty SPA & Wellness oferujące coraz to nowsze zabiegi kosmetyczne takie jak oczyszczanie skóry za pomocą mikronizowanych alg, redukcja zmarszczek metodą mezoterapia czy poprawienie napięcia kondycji skóry po zabiegu fal radiowych – Radio Frequency / darsonval. To tylko kilka przykładowych zabiegów, które oferuje Royal Park Hotel & SPA*** – luksusowy hotel SPA nad morzem.

Międzynarodowy Dzień Urody to szansa, aby skoncentrować się na pielęgnacji swojego ciała, odzyskaniem witalności i pogody ducha. Kiedy odżywa ciało cieszy się także umysł, więc nie pozostaje nic innego jak zaplanowanie dzisiejszego dnia wyłącznie dla siebie.

Zobacz jak wyglądają zabiegi kosmetyczne wykonywane przez Instytut SPA w Royal Park Hotel & SPA Mielno.

Źródło: Royal Park Hotel & SPA Mielno (spa@royalpark.pl, telefon: 94 310 84 80)

1 Comment