Przydomowy ogród – wSPAniała oaza relaksu

Żyjemy w ciągłym biegu, na nic nie mamy czasu. Nadchodzi weekend, a my po całym tygodniu pracy jesteśmy zbyt zmęczeni, żeby w pełni wykorzystać te wolne chwile i naładować akumulatory.

Idealnym rozwiązaniem na odpoczynek i redukcję poziomu stresu byłby pobyt w ośrodku SPA, jednak taki wyjazd wymaga sporo organizacji (jeśli chcielibyśmy wyjechać bez dzieci), kilku godzin spędzonych w podróży i oczywiście pieniędzy. A gdyby tak móc skorzystać z dobrodziejstw SPA we własnym ogrodzie?

Teraz jest to możliwe dzięki szerokiej gamie produktów i urządzeń przeznaczonych do użytku domowego. Jednym z nich jest TALO® – zewnętrzna sauna ogrodowa marki KLAFS. TALO® jest wszechstronnym systemem modułowym, który pozwala dopasować wielkość obiektu wedle naszego życzenia. Jeśli oprócz sauny chcielibyśmy wzbogacić naszą ogrodową przestrzeń Wellness o dodatkowe pomieszczenie na odpoczynek, w którym umieścilibyśmy np. leżankę lub wygodny fotel, albo naszym marzeniem jest połączony z sauną taras, nie stanowi to problemu, ponieważ TALO® ma właściwie nieograniczone możliwości.

Miasto SPA - Sauna zewnętrzna TALO®
Sauna zewnętrzna TALO®

Oprócz najwyższej jakości materiałów sauna znajdująca się w naszym ogrodzie powinna też dobrze się prezentować. Zewnętrzna obudowa sauny wykonana jest z poziomych paneli z modrzewia syberyjskiego, co nadaje jej prostolinijny i elegancki styl, natomiast duże panoramiczne okna dają wrażenie przestronności i umożliwiają wypełnienie wnętrza dużą ilością słonecznego światła. Do produkcji TALO® wykorzystano materiały odporne na warunki atmosferyczne, zapewniające jednak nowoczesny i ponadczasowy design, doskonale współgrający z otoczeniem ogrodu. Podobnie jak wielkość sauny, również jej wnętrze może być wykonane według naszych wyobrażeń, dzięki czemu oprócz przyjemności korzystania z sauny, możemy mieć satysfakcję, że przyczyniliśmy się do jej zaprojektowania.

Aktualnie ogrody przeżywają renesans i ponownie stają się przestrzenią relaksu, odpoczynku, miejsc zabaw dzieci, wspólnych spotkań. Zewnętrzna sauna ogrodowa to niewątpliwie nowoczesne i wielofunkcyjne rozwiązanie. Kilkunastominutowy seans we własnym ogrodzie, bez wychodzenia z domu i możemy poczuć się jak nowonarodzeni. Co ważne, nie musimy przy tym rezygnować z czasu spędzonego razem z rodziną, bo przecież sauna to miejsce przeznaczone zarówno dla dorosłych jak i dzieci.

Miasto SPA - Sauna zewnętrzna TALO® z tarasem
Sauna zewnętrzna TALO® z tarasem