Relacja z targów LOOK i beautyVISION

W dniach 26-27 kwietnia 2014 w halach MTP w Poznaniu odbyły się Targi LOOK i beautyVision, w ramach których czołowe marki fryzjerstwa oraz kosmetyki zaprezentowały najnowsze produkty i usługi dla branży profesjonalnej oraz sprzedaży detalicznej. Odwiedzający mogli podejrzeć podczas pracy światowej sławy fryzjerów, przetestować kosmetyki najpopularniejszych firm, a także sami poddać się zabiegom kosmetycznym na stoiskach wystawców.

Forum fryzjerstwa LOOK to przede wszystkim wyposażenie salonów, specjalistyczny sprzęt fryzjerski oraz profesjonalne kosmetyki, a także cała gama pokazów, prezentacji i imprez towarzyszących. Wśród nich nie zabrakło konkursu KREATOR, Międzynarodowych Otwartych Mistrzostw Fryzjerstwa Polskiego oraz spotkania z najbardziej znanym duetem fryzjerskim w Polsce – Andrzejem Wierzbickim i Tomaszem Schmidtem z programu telewizyjnego „Ostre cięcie”.

Forum kosmetyki beautyVISION to doskonała okazja do nawiązania kontaktów z dostawcami wyposażenia gabinetów kosmetycznych i kosmetyków, rozwiązań informatycznych, a także zapoznania się z najnowszymi trendami w branży Beauty, SPA i Wellness. Wśród wystawców spotkać można było przedstawicieli najbardziej rozpoznawalnych marek w Polsce tj. Bielenda, Clarena, Revitalash, Ziaja, Abacosun, AA Prestige, Onyx i wielu wielu innych (pełna lista wystawców dostępna na oficjalnej stronie targów). Podczas targów odbywały się liczne szkolenia oraz konferencje branżowe: Konferencja SPA Inspirations, Otwarte Mistrzostwa Polski w Makijażu Profesjonalnym, Nails Olimpic Show, Kongres Podologiczno-Kosmetyczny oraz Beauty Blog Days.

Szczególnie interesujący okazał się kongres organizowany przez magazyn art of BEAUTY – „Gabinet kosmetyczny XXI wieku”, podczas którego poruszone zostały najważniejsze aspekty branży kosmetycznej, a także biznesu kosmetycznego m.in. trendy i kierunki rozwoju branży, nowoczesne zarządzanie i promocja usług w sieci, nowe odkrycia i innowacyjne zabiegi.

Wszystkim wystawcom oraz organizatorom dziękujemy za współpracę. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z wydarzenia.