Słoneczny Zdrój – Ferie zimowe w SPA

Ferie zimowe to doskonała okazja, aby odpocząć z dala od szarej codzienności i życiowego pędu. Aby jednak w pełni satysfakcjonująco wykorzystać ten okres polecamy wybrać się do renomowanego SPA. Dzięki panującej w takim miejscu atmosferze oraz wyzwalającym pozytywną energię zabiegom, odzyskamy dobre samopoczucie, siły i witalność, a przy okazji podreperujemy swoje zdrowie.

Dla naszego zdrowia i samopoczucia zbawienny okaże się już tydzień spędzony w Hotelu Słoneczny Zdrój Medical Spa & Wellness w Busku-Zdroju. Hotel jest obecnie najnowocześniejszym Medical SPA w Polsce, posiadającym aż 36 gabinetów zabiegowych (łącznie SPA i Medical SPA). Potwierdzeniem wysokich standardów panujących w Słonecznym Zdroju są wyróżnienia zdobyte w plebiscycie SPA Awards przyznane w 3 kategoriach:

  • II – miejsce Najlepsze Medyczne Spa & Wellness w Polsce
  • II – miejsce Najlepsze Kosmetyczne Med Spa w Polsce
  • II – miejsce Day Spa

Podobnie jak przez cały rok, także w zimie czeka na Gości hotelu szeroka oferta zabiegów leczniczych, upiększających i relaksacyjnych oraz cała gama pozostałych usług (m.in. basen, sauny, jacuzzi, klub nocny,  kręgielnia, bilard,). Jeśli tylko dopisze pogoda, to można będzie także skorzystać z zimowych atrakcji – lodowiska w Busku-Zdroju i stoków narciarskich położonych w odległości 50 km od hotelu (Kielce, Niestachów).

Po więcej informacji odsyłamy bezpośrednio na stronę pakietu Ferie Zimowe w SPA