SPA & Wellness lekiem na jesienno-zimową depresję

Uczucie zmęczenia, ciągłego znudzenia i braku chęci na „cokolwiek” to pierwsze sygnały jesienno-zimowej depresji. Towarzyszący jej brak weny oraz radości z życia powodują, że sezonowa zmiana nastroju odbija się na otoczeniu prywatnym, a także zawodowym.

Kiedy zdecydowanie za późno jest na ciepłe kraje, a niekontrolowane zakupy w galeriach handlowych już nie pomagają, warto mieć ukrytego AS-a w rękawie. Szybkim sposobem na odzyskanie pozytywnej energii i sił witalnych może być jednodzniowy lub weekendowy wyskok do pobliskiego gabinetu lub całego kompleksu SPA & Wellness (tych dużych warto szukać przy luksusowych hotelach oraz centrach sportowo rekreacyjnych w okolicy).

„W okresie jesienno-zimowym szczególnie warto zadbać o swój zdrowy wygląd oraz dobre samopoczucie” – mówią specjaliści z Instytutu SPA & Wellness – Royal Park Hotel & SPA w Mielnie. „Na jesienno–zimową porę roku dla wszystkich spragnionych nowej energii przygotowaliśmy Rytuały Piękna i Relaksu bazujące m.in. na algach morskich, oślim mleku, złocie, czekoladzie i technikach dalekiego wschodu”.

Zabiegi na twarz i ciało nie tylko wpływają na zdrowy wygląd skóry, ale również doskonale poprawiają nastrój dodając pozytywnej energii. Dziś rytuały SPA & Wellness opierają się nie tylko na leczniczych właściwościach wody i profesjonalnych kosmetykach, ale również na magii miejsca, aromaterapii, muzyce relaksacyjnej, a nawet temperaturze.

Kojąca terapia antydepresyjna w SPA & Wellness wcale nie musi być droga. Ceny pakietów jednodniowych (Day SPA) rozpoczynają się już od 120 zł, a weekendowy pobyt z wyżywieniem, nastrojową kolacją przy lampce wina i pakietem SPA kosztuje od 485 zł za osobę. Wrażenia jakie pozostaną nam po zrealizowanym wypoczynku są bezcenne.

Polecamy wszystkim, aby i tej zimy choć na chwilę oderwać się od codzienności, by czuć się pięknym, młodym i silnym.